Menu
EUR
Paul Mas IGP Pay's d'Oc Claude Val Blanc 2024
Paul Mas
(0)

Paul Mas IGP Pay's d'Oc Claude Val Blanc 2024

€7,50 €6,20 Incl. btw Excl. btw
Niet op voorraad

Sinds de oprichting in 1892 vertelt Domaines Paul Mas het verhaal van traditie, vernieuwing en passie. Lees meer.

Volume voordeel
Geen korting
1 Fles
€7,50 €6,20
5% Korting
12 Flessen
€7,13 €5,89 / Stuk
8% Korting
24 Flessen
€6,90 €5,70 / Stuk
10% Korting
36 Flessen
€6,75 €5,58 / Stuk
Beschrijving:
  • Druif: Grenache Blanc, Vermentino, Chasan, Mauzac, Sauvignon Blanc & Chenin
  • Aroma: Citrus, bloemen, tropisch fruit
  • Smaak: Fruitig - Fris
  • Serveren bij: Aperitief, Schaal- & schelpdieren, vis, salades
  • Bewaring: 1 - 3 jaar
2-3 weken
  • persoonlijke wijnadvies op maat
  • veilig online betalen
  • wijnen ook per fles te bestellen
  • wijnbar op vrijdag en zaterdag

Productomschrijving

Paul Mas, Icoon in Zuid-Frankrijk:
Een eigen wijndomein; dat was de droom van Jean Astruc, koetsier in het Franse plaatje Limoux. In 1862 wordt zijn droom werkelijkheid met het verkrijgen van 12 hectare wijngaard in de Zuid-Franse gemeente Malras. Zijn zoon Jean Astruc heeft dezelfde ambitie en blijft ondanks zijn verdiensten in de Eerste Wereldoorlog land aankopen. In de jaren vijftig erft diens zoon Pierre Domaine Astruc. Het wijnhuis beslaat dan meer dan 30 hectare wijngaard en de middelen om de wijn te exploiteren. Na het afronden van zijn studie, komt de zoon van Pierre, Jacques Astruc, in 1977 terug naar Malras om samen met zijn vader Domaine Astruc groter te maken.

Sinds de oprichting in 1892 vertelt Domaines Paul Mas het verhaal van traditie, vernieuwing en passie. Onder leiding van Jean-Claude Mas, de pionier achter de heropleving van de Languedoc, is het domein uitgegroeid tot een symbool van kwaliteit en stijl. Zijn filosofie? "Le Luxe Rural" – landelijke luxe, verfijnd en toegankelijk.

Met internationale druivenrassen gaf hij de Languedoc een frisse, moderne uitstraling die doet denken aan de stijl van de Nieuwe Wereld. Tegelijk bracht hij de oorspronkelijke druiven van de streek opnieuw tot leven, en maakte ze geliefd bij een nieuwe generatie wijnliefhebbers.

De druiven komen van zorgvuldig geselecteerde wijngaarden op bodems van grind en klei. Het mediterrane klimaat, beïnvloed door de nabijheid van de Atlantische Oceaan, zorgt voor optimale rijping en frisheid in de wijnen. Elke druivensoort wordt afzonderlijk gevinifieerd bij een gecontroleerde temperatuur van 16°C. Zo blijven het fruitige karakter, de concentratie én de zachtheid van de wijn maximaal behouden.

Appellatie: IGP Pay's d'Oc
Regio: Languedoc
Druivenrassen: Grenache Blanc, Vermentino, Chasan, Mauzac, Sauvignon Blanc & Chenin blanc
Inhoud: 75cl
Wijnstijl: fruitig-fris

Aroma: Aromatische geur van citrus, witte bloemen en tropische vruchten
Smaak: De wijn heeft een levendige smaak met veel fruit zoals ananas, citrus en perzik, en een goede dosis frisheid.
Serveren bij: Als aperitief, bij maaltijdsalades, schaal- & schelpdieren, lichte visgerechten.

Reviews

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
vragen over dit product?
Of hulp nodig bij je bestelling? neem vrijblijvende contact op met Tom [email protected] or +32 (0) 498514531. Ik help je graag verder.
vragen over dit product?
Of hulp nodig bij je bestelling? neem vrijblijvende contact op met Tom [email protected] or +32 (0) 498514531. Ik help je graag verder.

Recent bekeken

Specificaties

0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

Totaal incl. btw
€0,00
Bestel nog voor €200,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Beoordeel Paul Mas IGP Pay's d'Oc Claude Val Blanc 2024

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »